درباره ما 2017-10-17T18:56:25+00:00

درباره رز چوب

شرکت رز چوب فعالیت خود را در زمینه ی دکوراسیون داخلی و تولید سرویس خواب در زمینی به مساحت 4500 متر و 2000 متر سالن تولیدی و اداری واقع در شهرک صنعتی پایتخت از سال 1384 آغاز کرد. رزچوب در طی این سال ها، با توسعه دانش و مهارت خود در زمینه دکوراسیون داخلی، رشد و گسترش یافت و هم اکنون یکی از تولید کنندگان اصلی تخت خواب تاشو، تخت تاشو دیواری در ایران می باشد، که دامنه ی گسترده ای از محصولات و ایده هایی ناب برای استفاده ی هرچه بهتر از فضا را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

اگر به دنبال آن هستید که آپارتمان کوچک خود را به گونه ای دکور کنید که استفاده ای بهینه از فضای منزل داشته باشید و آن را به محیطی گرم و دوست داشتنی تبدیل کنید، و حتی اگر می خواهید فضای بزرگ محل کار یا منزل خود را به محیطی شیک، زیبا و منحصر به فرد با تمام ملزومات لازم تبدیل کنید، رزچوب می تواند شما را در این امر یاری دهد. با ارائه ی مشاوره های رایگان در زمینه ی دکوراسیون داخلی و توانایی رزچوب در تولید طرح و ایده های مدنظر شما، دستیابی به خانه و محل کاری که همیشه تصور آن را داشته اید، دور از دسترس نخواهد بود.

ضمانت محصولات

تولیدات این شرکت شامل انواع تخت های تاشو دیواری (کم جا) میز کامپیوتر، انواع کمد های ریلی، ویترین، تخت های دو طبقه، سرویس های جوان و نوجوان در طرح ها و رنگ های مختلف مطابق با سلیقه مشتریان گرامی می باشد.

شرکت رزچوب همواره در تولید به ارتقا کیفیت محصولات خود می اندیشد و با بهره گیری از توان تولید کنندگان، مواد اولیه درجه یک خارجی و ایرانی شامل ام، دی، اف، یراق آلات، جک ها، محصولاتی با کیفیت به مشتریان خود عرضه می دارد.

رزچوب به سبب اطمینانی که به تولیدات خود دارد کلیه محصولات خود را با 30 ماه ضمانت و 120 ماه خدمات پس از فروش عرضه می نماید و گواه ما رضایت مشتریان گرامی رزچوب در سرتاسر ایران می باشد. همچنین امکان حمل رایگان را برای شهروندان عزیز ساکن تهران، فراهم نموده است.

رز چوب بر این باور است که هیچ خانه ای کوچک نیست و تمام هدف و تمرکز ما بر آن است که با به کارگیری دانش و تخصص خود این امر را تحقق بخشیم و از اینرو است که رز چوب در زمره ی تولیدکنندگان انگشت شمار تخت های تاشو دیواری و تخت خواب تاشو در ایران می باشد. گروه تولیدی صنعتی رز چوب با تمام توان، دانش و تخصص خود آماده است تا از طریق شخصی سازی محصولات بر اساس نیاز و سلیقه ی شما عزیزان به رویاهایتان جامه عمل بپوشاند. اگر می خواهید خانه ی خود را از نو بسازید یا جان دوباره ای به منزل یا محل کارتان ببخشید، با ما تماس بگیرید.

تندیس ها و افتخارات ما