خدمات رزچوب 2018-07-07T13:43:06+00:00

خدمات رز چوب

شرکت تولیدی صنعتی رزچوب از سال 1384 فعالیت خود را به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی تخت های تاشو در انواع مختلف آغاز کرده است و از آن زمان تا به امروز همواره خواسته ها و نیاز مشتریان برای رزچوب در ارجحیت بوده است. از این رو رزچوب با تکیه بر دانش و تجربه ی خود سعی کرده محصولی با کیفیت و متناسب با نیاز مشتریان را تولید نماید.

تولید محصول با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری به عنوان اساس کار مجموعه رزچوب شناخته می شود و همواره در تولید محصولات بر رعایت کیفیت و ایمنی و همچنین رضایت مشتریان تاکید می شود.

به منظور تحقق نیاز مشتریان، رزچوب امکان مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی رایگان را برای شما عزیزان فراهم آورده است، تا از این طریق قادر باشید ایده های خود را با متخصصان دکوراسیون داخلی رزچوب مطرح کرده و پیشنهادات تخصصی آنها را در این خصوص ملاحظه نمایید و بهترین تصمیم را در مورد سازماندهی و مدیریت فضای منزلتان بگیرید. رزچوب این قابلیت را دارد که علاوه بر تهیه ی سرویس خواب شامل تخت خواب تاشو و تخت های ساده دونفره و تک نفره و دراور، متناسب با فضای شما کمدهایی را طراحی کند که بتوانید از فضای خود حداکثر استفاده را داشته باشید و همچنین اگر در آشپزخانه خود با کمبود فضا مواجه هستید رزچوب می تواند با تعبیه ی کابینت در آشپزخانه تان به بهینه سازی فضای شما کمک کند.

همچنین پس از تولید محصول، تحویل و نصب کالا در محل، ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد. رزچوب از جمله معدود شرکت هایی است که دارای خدمات پس از فروش 10 ساله است. بازدیدهای دوره ای و رفع هرگونه ایراد موجود در محصولات رزچوب، باز کردن و نصب مجدد تخت های تاشو دیواری یا تخت خواب های تاشو به منظور تغییر مکان و عواملی از این دست به عنوان خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه خواهد شد.

رزچوب بر این باور است که “هیچ خانه ای کوچک نیست”، اگر فکر می کنید فضای منزل شما کوچک است و هرگز نمی توانید به دکوراسیون ایده آل خود دست یابید، کافی است با ما تماس بگیرید تا به شما نشان دهیم هر خانه ای قابلیت تحقق بخشیدن به رویای شما را دارد، اگر و تنها اگر دکوراسیون و تجهیز سرویس خواب منزل خود را به دست متخصصان این حوزه بسپارید.

گروه مجرب و متخصص رزچوب از طریق سایت، ایمیل و شبکه های اجتماعی فعال رزچوب، آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

امور مشتریان

مشتریان عزیز چنانچه در مورد محصولات، نحوۀ سفارش و تخفیفات و کمپین ­های جاری رزچوب سوالی دارید با استفاده از شماره تلفن­ های زیر با امور مشتریان رزچوب تماس بگیرید.

  021-77224677 | 021-77274213

خدمات پس از فروش

مشتریان محترم جهت پیگیری سفارش، گزارش خرابی، مونتاژ یا بازکردن محصول جهت جابجایی و آگاهی از خدمات پس از فروش رزچوب با شمارۀ زیر تماس حاصل بفرمایید.
  09190772154